Lijst ondertekenaars ‘Ik versterk links’

Vakbondsverantwoordelijken

Berghman

Linda

ACV, Verbond Waas en Dender, lid bestuur

Bernaerts

Wouter

ACV, LBC-NVK, Hoofdafgevaardigde ZNA Antwerpen

Bevernage

Kathleen

ACV, LBC-NVK, bestuurslid Brussels Regionaal Comité

Bické

Marie Paule

ACV, LBC-NVK, Afgevaardigde ziekenhuis Halle en lid DB ACV-BHV

Bické

Marie-Paul

ACV, LBC-NVK, syndikale delegee

Billiet

Geert

ABVV, Metaal, Afgevaardigde BEP Europe Brugge

Boets

René

ABVV, Algemene Centrale, ex-afgevaardigdeTessenderlo Chemie

Bonboire

Pascal

ABVV, Horval, Hoogdafgevaardigde Vandemoortele Eeklo

Boone

Jeroen

ABVV, Hoofddelegée, Holcim Beton

Bosmans

Kristof

ACV, LBC-NVK, Afgevaardigde UPC KU Leuven Campus Kortenberg

Bossuyt

Jan

ABVV, Afgevaardigde ABVV - Unilin

Boudrez

Katrien

ACV, secretaris, Kortrijk

Brys

Alfons

ABVV, ACOD, afgevaardigde overheidsdiensten Antwerpen

Bunckens

Jean Paul

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Norbord, lid UB Limburg

Campo

Ludo

ACV, LBC-NVK voormalig hoogddelegee Exxonmobil Petroleum Antwerpen

Cap

Jan

ACV, Metea, Gewezen hoofdafgevaardigde Boelwerf Temse

Carlier

Philippe

ACV, sociaal werker

Catry

Koen

ACV, BIE, woordvoerder Lanxess Rubber Antwerpen

Cnudde

Jozef

ABVV, ACOD secretaris Spoor Oost Vlaanderen

Cocquyt

Sabine

ACV, COC Onderwijs, oud afgevaardigde Leuven

Coffyn

Vanessa

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Flex-Point Limburg

Conjaerts

Patrick

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde T-Groep Limburg

Cools

Eddy

ABVV, ACOD secretaris Telecom Antwerpen

Cornel

Marc

ABVV, Metaal, afgevaardigde SAS Automotive Gent

Cornelis

Eric

ABVV, Algemene Centrale, FAO Chemie, afgevaardigde, Antwerpen

Criel

Jan

ABVV, ACOD, gewezen hoofdafgevaardigde kerncentrale Doel

Crispeyn

Jimmy

ABVV, syndicalist

Cuyckx

Fons

ACV, Metea, ex-hoofdafgevaardigde Ford Genk

De Bock

Luc

ACV, Metea secretaris op brugpensioen, Mechelen

De Geest

Jan

ACV, COC Onderwijs gepensioneerd afgevaardigde Leuven

De Laet

Bart

ABVV AC Antwerpen Waasland, vormer

De Maeyer

Stephan

ABVV, Algemene Centrale, adjunct secretaris Antwerpen Waasland

De Pauw

Raf

ABVV, AC Mechelen-Kempen, Afgevaardigde Alcon

De Rudder

Patrick

ABVV, ACOD, referendum tg. privatisering vuilnisophaling St Niklaas

De Visscher

Mark

ABVV, Metaal, Hoofdafgevaardigde Honda Gent

De Volder

Paul

ACV, LBC-NVK, Vormingsdienst, met brugpensioen

De Vos

Yves

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde IBR Petroleum Antwerpen

De Waele

Marian

ACV, LBC-NVK, Vakbondssecretaris

De Winne

Kris

ABVV, BBTK, B.W. AMAB ASSE

De Zutter

Dirk

ACV, COC Onderwijs, Gewezen nationaal secretaris

Debaveye

Mireille

ABVV, Metaal, afgevaardigde Vandewiele, Marke

Defraeye

Geert

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Unilin, West Vlaanderen

Demaeght

Gino

ABVV, Metaal, afgevaardigde Bekaert, Zwevegem

Depont

David

ABVV, Metaal, afgevaardigde Betafence Zwevegem

Derboven

Werner

ABVV, afgevaardigde

Desimpelaere

Jaap

ABVV, Metaal, afgevaardigde Bekaert, Zwevegem

Desmet

Marianne

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Flex-Point Limburg

Devroe

Peter

ACV, LBC-NVK, Afgevaardigde Brico Antwerpen

Dirckx

Robert

ABVV, BBTK - Algemene Centrale delegatie Schelfhout Beton

Dirkx

Erik

ABVV, BBTK secretaris Antwerpen

Drijbooms

Chris

ACV, Metea, afgevaardigde Van Hool, Lier

Dubois

Claude

ABVV, BBTK, Agfa Gevaert, woordvoerder, Antwerpen

Duré

Marc

ABVV, Algemene Centrale, woordvoerder ExxonMobil Chemie, Zwijndrecht

Farrell

Tony

ABVV, Algemene Centrale, woordvoerder Lanxess Rubber, Antwerpen

Flies

Raoul

ABVV, BBTK BHV, Bruggepenioneerd Syndikaal Afgevaardigde HP

Follon

Olivier

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde J.B.C. en Limburg

Gaens

Rob

ACV, LBC-NVK, Vakbondsafgevaardigde Scania Parts Center

Geleyns

Frieda

ACV Leuven, vormer

Gerits

Bart

ABVV, BBTK - Algemene Centrale delegatie Schelfhout Beton

Gielen

Peter

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Democo Limburg

Glas

Johan

ABVV, BBTK, afgevaardigde, Kortrijk

Guns

Luc

ACV, Verbond Kempen, voorzitter

Gysbrechts

Herman

ABVV, BBTK, Bayer, woordvoerder, Antwerpen

Hamelinck

Rudy

ABVV, Metaal, afgevaardigde Honda Gent

Heyrman

Gui

ABVV, Metaal voormalig secretaris, Vlaams Brabant

Heyvaert

Dani

ACV, vormingsdienst acv nationaal (bruggepensioneerd)

Hoppe

Tim

ABVV, Horval, Tropicana, afgevaardigde Zeebrugge

Huyge

Lucien

ACV, LBC, gewezen hoofdafgevaardigde Borealis Chemie Antwerpen

Jacquemyn

Georges

ACV Metea, Secretaris

Jacquemyn

Georges

ACV, Metea, secretaris Leuven

Janssens

Raimond

ABVV, ACOD Gazelco ABVV, afgevaardigde Kallo/ Lillo

Janssens

Dave

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Grizaco, lid UB Limburg

Jonck

Vital

ABVV, BBTK - Algemene Centrale delegatie Schelfhout Beton

Kaddouri

Hafid

ABVV HORVAL Antwerpen, Vakbondsafgevaardigde ISS

Kerschkamp

Jef

ACV, Voeding en Diensten, ex- afgevaardigde Carrefour Antwerpen

Konings

Rudi

ACV, Metea, afgevaardigde Ford Genk

Lafosse

Francis

ABVV, ACOD hoofddelegee De Lijn stadsbussen Antwerpen

Lambreghts

Karl

ACV openbare diensten Mechelen, Afgevaardigde

Le Blon

Ronny

ABVV, Algemene Centrale, secretaris Antwerpen - Waasland Bouw

Ledoux

Franky

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde ISS, West Vlaanderen

Lein

Geert

ACV, Verbond Zuid West Vlaanderen, Diversiteitsconsulent

Liekens

Robbe

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Tineos Tessenderlo Limburg

Loccufier

Arne

ACV, Lid OR, CPBW & SD

Lodewijckx

Patrick

ABVV, Algemene Centrale, secretaris Antwerpen Waasland Scheikunde

Lories

Stefaan

ACV Verbond Brussel Halle Vilvoorde, medewerker juridische dienst

Mampuys

Jozef

ACV, LBC-NVK, KWB nationaal vrijgestelde, met brugpensioen

Mannaerts

Francçois

ABVV, Metaal, syndicaal afgevaardige

Mariën

Jef

ACV, COC Onderwijs, gepensioneerd afgevaardigde Antwerpen

Meeusen

Albert

ABVV, BBTK, woordvoerder Exxonmobil Petroleum, Antwerpen

Meganck

Karel

ABVV, BBTK, Hoofdafgevaardigde AG Insurance en lid van UB BHV

Michiels

Rudy

ABVV, BBTK afgevaardigde DHL Aviation Zaventem

Mommaerts

Omer

ACW, voormalig vrijgestelde KWB, Brussel

Mous

Ludo

ACV, LBC-NVK, Militant en regionaal bestuurslid Antwerpen

Mouton

Ronny

ABVV, Metaal, afgevaardigde Ford Genk

Naessens

Sven

ABVV, Algemene Centrale, woordvoerder, Total Petroleum Antwerpen

Otte

Paul

ABVV, ACOD, Onderwijs, voormalig afgevaardigde en bestuurslid Antwerpen

Pauwels

Danny

ABVV, Algemene Centrale, secretaris Antwerpen - Waasland

Peeters

Marc

ACV, LBC-NVK, Afgevaardigde Carrefour Antwerpen

Peeters

Roger

ACV, LBC/NVK, Agfa, Bediende-Militant

Reynaert

Marc

ACV-openbare diensten Brussel, Militant

Roymans

Marc

ABVV, Algemene Centrale, propagandist Antwerpen Waasland Bouw

Schuermans

Robert

ACV, LBC-NVK, Hoofdafgevaardigde AMP Antwerpen

Seynaeve

Johan

ABVV, ACOD Financiën, afgevaardigde, Antwerpen

Simonet

Walter

ABVV, Algemene Centrale, gepens. afgevaardigde Esso Petroleum Antwerpen

Slechten

Koen

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Chiyoda, lid UB Limburg

Sohier

Rudy

ABVV, AC, Vormingsmedewerker

Sollie

Levi

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Bayer Antwerpen

Sontrop

Erik

ABVV, Arbeider/Syndikaal Afgevaardigde

Stalmans

Alfons

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Tessendelo Chemie Ham

Steemans

Kurt

ABVV, Algemene Centrale, Solvay, afgevaardigde, Antwerpen

Stevens

Erik

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Schelfhout, lid PB Limburg

Stevens

Erik

ABVV, BBTK - Algemene Centrale delegatie Schelfhout Beton

Stevens

Benny

ABVV, Metaal, Hoofdafgevaardigde Nyrstar Balen

Steyaert

Steven

ABVV, Metaal, Hoofdafgevaardigde Volvo Parts Gent

Swysen

Dirk

ACV bouw, industrie & energie Leuven, Vakbondssecretaris

Syvertsen

Oscar

ABVV, AC, gewezen afg. Monsanto Antwerpen, ex– Sp.a raadslid Merksem

Van Aelst

Freddy

ABVV, Metaal, gepensioneerd afgevaardigde New Holland Tractor Antwerpen

Van Brande

Kris

ABVV, Metaal, afgevaardigde New Holland Tractor Antwerpen

Van Cauwenbergh

Alex

ACV, Voeding en Diensten, afgevaardigde Eur OR !nBev Belgium Leuven

Van De Maele

Jean

ABVV, Metaal, afgevaardigde WWL Zeebrugge

Van de Velde

Mario

ABVV, Metaal, afgevaardigde Honda Gent

Van de Walle

Eric

ABVV, Metaal, voormalig hoogdafgevaardigde SAS Automotive

Van den Bossche

Frank

ABVV, ACOD, cipier, hoofdafgevaardigde

Van den heede

Erik

ACV, LBC NVK, Gewezen nationaal secretaris Industrie

Van der Schoot

Luc

ACV-LBC afgevaardigde Janssen Pharmaceutica, syndicaal afgevaardigde

Van Holsbeke

Tina

ABVV, Metaal, afgevaardigde SAS Automotive Gent

Van Hunskerken

Herman

ABVV, Algemene Centrale, woordvoerder Monsanto Antwerpen

Van Laer

Herman

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Evonik Antwerpen

Van Looy

Dylan

ABVV, BBTK-LIDL, Afgevaardigde

Van Meirvenne

Jan

ABVV, delegee

Van Meirvenne

Jan

ABVV, Metaal, afgevaardigde Caterpillar Grimbergen

Van Oosterwyck

Dominic

ACV, LBC - NVK, Vakbondssecretaris

Van Oosterwyck

Dominic

ACV, LBC-NVK, Vakbondssecretaris

Van Paemel

Niels

ACV Voeding en Diensten, Stafmedewerker Studiedienst

Van Praet

Ivan

ABVV-metaal, voormalig vormingsverantwoordelijke

Van Thielen

Marc

ACV, LBC-NVK, Voormalig Hoofdvakbondsverantwoordelijke Antwerpen

Van Vliet

Dirk

ABVV, ACOD, Gep. Werkleider Stad Antwerpen

Vandebroek

Pros

ACV, COC Onderwijs, oud voorzitter afd. Vlaams Brabant

Vanden Berghe

Kristof

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde EOC Belgium, Gent

Vandeparre

Kris

ACV, LBC-NVK, Militant en regionaal bestuurslid non profit Antwerpen

Vanderlinden

Werner

ABVV, BBTK - Algemene Centrale delegatie Schelfhout Beton

Vanderlooy

Raymond

ACV, LBC/NVK, Ex-delegee Fortis

Vandermeiren

Ludwig

ABVV, BBTK Gewezen secretaris Kortrijk

Verbeek

Willy

ABVV, ACOD, hoofdafgevaardigde treinbestuurders goederen Antwerpen Noord

Verhoogen

Bert

ABVV, Horval, secretaris Leuven

Verreth

Hans

ACV, Metea, afgevaardigde Van Hool, Lier

Veryke

Jan

ABVV, BBTK Antwerpen - Waasland, delegee Antwerp Ship Repair

Vits

Peter

ABVV, BTB, Afgevaardigde Aviapartner Zaventem

Vlekken

Luc

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Pregis Limburg

Vos

Guido

ACW, Nationaal vrijgestelde, gepensioneerd

Vossen

Mario

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Pregis, lid PB Limburg

Vranken

Mireille

ABVV, Algemene Centrale, afgevaardigde Thuiszorg vzw Limburg

Wellens

Marie José

ABVV, ACOD oud federaal voorzitter ministeries-overheidsdiensten

Wens

Bart

ACV, Metea, afgevaardigde DAF Westerlo

Wenselaers

Gert

ABVV, BBTK, secretaris Antwerpen

Winckelmans

Paul

ACV, Voeding en Diensten, ex- afgevaardigde Carrefour Antwerpen

Windels

Serge

ACV, OD, afgevaardigde FOD Financiën

Wouters

Rik

ACV, Transcom, Hoofdafgevaardigde ACV-Spoor Antwerpen, lid nat bestuur

Zeuwts

Koen

ACV, LBC-NVK, Hoofdafgevaardigde Agfa Gevaert Antwerpen

Culturele wereld

Ahali

Rachida

Auteur ?Vrijdag couscousdag?

Auwera

Fernand

Auteur

Aziz

Rachida

Mode- ontwerpster

Benkerroum

Mostafa

Acteur

Bennaouisse

Ben

Danser – acteur

Berghe

Luk

Beeldend kunstenaar

Blommaert

Thomas

Uitgeverij EPO

Borgmans

Warre

Acteur

Boukhzar

Aziz

Acteur

Boussauw

Katleen

Kunstenaar

Bral

Tinne

Filmproducente

Butsenzeller

Bootsie

DJ

Castillo

Nelson

Theatertechnicus

D'haese

Lebu?n

Kunstenaar

Daem

Geertrui

Auteur

De Bosschere

Sara

Actrice

De Cauter

Wim

Kunstenaar

De Hert

Robbe

Cineast

De Smet

Kris

Muzikant De Nieuwe Snaar

De Vos

Eddy

Kunstenaar

De Witte

Ludo

Auteur

Demets

Paul

Dichter

Dierynck

Eric

Gepensioneerd directeur Stedelijke Academie Ieper

El Mousaoui

Youssef

Standup Comedian

Fatih

 

Rauw en Onbesproken, Gentse rapper

Goetghebeur

Karel

Auteur

Groffy

Frieda

Dichteres

Heirmans

Harry

Kunstenaar

Herman

Laura

Curator

Jambers

Marc

Beeldhouwer, eredocent Academie Antwerpen

Jammais

Wouter

Kunstenaar/fotograaf

Lamrabet

Rachida

Auteur

Laureyns

Jeroen

Kunstcriticus, docent

Liekens

Roger

Muzikant

Nelissen

An

Actrice

Ostrega

Deborah

Zangeres (Lords of Acid), Actrice

Pauwels

Jacques

Auteur

Peeters

Marnix

Auteur

Pien

Luc

Cineast

Pollet

Frank

Auteur

Rigole

Jasper

Kunstenaar

Rombouts

Guy

Kunstenaar

Rosseel

Mong

Muzikant

Rottiers

Ben

Acteur

Schoeters

Staf

Auteur

Schreurs

Jokke

Muzikant

Schrijvers

Paul

Lezinglijster

Seldeslachts

Joren

Acteur

Smout

Eric

Democrazy

Terryn

Georges

Regisseur

Theys

Frank

Kunstenaar

Tjolle

Sven

Kunstenaar

Tuypens

Dirk

Acteur

Van Buylaere

Charlotte

Curator

Van Daele

Kris

Muzikant

Van De Poel

Luc

Muzikant

Van Den Broek

Clara

Actrice

Van Gestel

John

Kunstfotograaf

Van Onckelen

Sven

rapper, chief van de Rupelsoldaten

Van Tulden

Linda

Belgisch Filmproducent ("Een Griekse Tragedie")

Vandenmeersch

Els

Kunstenaar

Vanneste

Brent

Muzikant Steak Number 8

Vercruysse

Wim

Producer, muzikant, zanger, rapper

Vercruyssen

Frank

Acteur

Verhelst

Bob

Tentoonstellingsmaker

Verhoye

Bert

Ex-journalist, oprichter van De Zwarte Komedie, auteur

Vermeersch

Hendrik

Directeur ManiFiesta

Vermeulen

Pieter

Curator, filosoof en kunstdocent

Verpaele

Eriek

Auteur

Vromman

Jan

Cineast

Willaert

Dominique

Theatermaker

Wuytack

Frans

Beeldhouwer

Middenveld en andere

Naam

Voornaam

Organisatie

Abou Jahjah

Dyab

Columnist

Adriaensens

Dirk

Brussels Tribunal

Carleer

Danny

openbarebank.be

Catherine

Lucas

Journalist – auteur

Channouf

Yassine

AMDH

D'Oultremont

Jules

Ex-burgermeester van Houthalen Helchteren, ex - Sp-a

De Brabander

Ludo

vzw Vrede

De Ceukelaire

Wim

Directeur Geneeskunde voor de Derde Wereld

Demeester

Sander

Jeugdraad Mechelen

Dendooven

Dominiek

Historicus

Eggermont

Natalie

Milieu-activist, spoedarts, moraalfilosofe

El Morabit

Samir

Ervaringsdeskundige interculturaliteit

Felix

Johan

Ex-sp.a-districtsburgemeester Hoboken (sp-a)

Franssen

Mario

Woordvoerder Intal

Goeman

Eric

Woordvoerder ATTAC Vl.

Kerkhofs

Jaak

Priester arbeider Genk

Kostadinov Pramatarski

Kliment

Studentenvertegenwoordiger Raad van Bestuur Ugent

Lozie

Frans

Voormalig Senator Agalev

Merckx

Freddy

Dokter, Wijkgezondheidscentrum De Brug

Mondelaers

Toon

Christenen voor het Socialisme

Neukermans

Lieve

Femma, actieve vrijwilligster

Ploem

Jan

Journalist

Posman

André

Licenciaat Geschiedenis

Roggeman

Kitty

Femsoc

Soetewey

Jan

Christenen voor het Socialisme

Steel

Koen

Voormalig voorzitter KWB

Treunen

Ward

Brussels Tribunal

Triest

Monika

Feministe, onderwijsspecialiste

Van den Bavière

Paul

Journalist en uitgever van Uitpers

Van Hees

Jan

Ademloos

Van Moorter

Geert

dokter

Vanham

Guido

dokter

Verdonck

Kris

Journalist 

Academici

Naam

Voornaam

Organisatie

Agirdag

Orhan

Socioloog

Amy

Jean Jacques

Professor  em. Gyneacologie

Arnaut

Karel

Antropoloog

Berwouts

Kris

onafhankelijk Afrika – expert

Blommaert

Jan

Professor 

Bogaert

Koen

MENARG, Ugent

Bundervoet

Jan

Professor 

De Cauter

Lieven

Professor Cultuurfilosofie

De Kesel

Marc

Professor filosofie en ethiek

De Ley

Herman

Professor 

De Smet

Brecht

Assistent professor

De Vos

Pol

Onderzoeker

Decoster

Kristof

Management medewerker Tropisch instituut

Devillé

Aleidis

Lector sociaal werk Thomas More Hogeschool

Dumolyn

Jan

Professor geschiedenis

Gielen

Pascal

Professor cultuursociologie

Kenis

Anneleen

Onderzoekster

Kentane

Bie

Docente

Kesteloot

Chris

Professor 

Lievens

Matthias

Auteur, Onderzoeker

Loopmans

Maarten

Docent

Louckx

Fred

Professor Medische Sociologie

Nemery de Bellevaux

Ben

Professor Toxicologie en Arbeidsgeneeskunde

Nobus

Dany

Professor psychoanalyse, vicerector

Van Camp

Marc

Docent ethiek

Van den Berghe

Gie

Gastprofessor filosofie en ethiek

Van der Stuyft

Patrick

Professor epidemioloog

Vande Veire

Frank

Filosoof

Vanderbeeken

Robrecht

Cultuurfilosoof

Vandermeulen

Dirk

Professor Medische en forensische Beeldvorming

Vandervorst

Leen

Docente 

Vanhaute

Eric

Professor hedendaagse geschiedenis

Verhaert

An

Universiteit Antwerpen

Verpooten

Gert

Professor Nefrologie

Vranken

Jan

Professor en armoedespecialist

Zahidi

Karim

Filosoof/ wiskundige